Brýle

Brýle

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle

V Optice Clarity chápeme, že dioptrické brýle jsou nejen nezbytným pomocníkem pro korekci zrakových vad jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a další, ale také důležitým módním doplňkem. Základem pro perfektní brýle je přesné měření zraku, které u nás provádíme s pomocí nejmodernějších přístrojů.

Brýle se skládají z obruby a čoček. Obruby mohou být celoočnicové, kde čočka je obklopená rámem, poloobruby s částečným rámem, nebo bezrámové, kde jsou čočky připevněny šroubky nebo plastovými spojovacími prvky. Materiály se pohybují od plastu, přes kov, až po kombinace obou, včetně méně tradičních materiálů jako dřevo.

V dnešní době jsou brýle nejen praktickým, ale i estetickým prvkem vašeho stylu. V naší nabídce naleznete více než 1000 modelů dioptrických brýlí, takže si jistě vyberete ty, které nejlépe vyjadřují váš osobní styl a image.

Naši odborníci vám rádi a ochotně pomohou najít ty pravé brýle pro vás. Navštivte nás.

Dětské dioptrické brýle

V Optice Clarity si uvědomujeme, jak je výběr dětských brýlí klíčový pro jejich správný zrakový vývoj a pohodlí.

Dětské brýle by měly nejen zlepšovat zrakovou ostrost, ale také podporovat správný vývoj zrakových i binokulárních funkcí. Proto výběr těch správných brýlových obrub je toho nedílnou součástí a s pomocí našeho odborného personálu vybereme pro vaše dítě ty pravé.

Vyberte si u nás z pestré škály dětských brýlí, které budou nosit s úsměvem.

Důležitou součástí pro správnou funkci brýlových čoček u každého uživatele je přesné a správné změření pupilární distance neboli vzdálenosti zornic. Proto tuto metodu děláme třemi způsoby, a to jak běžným konfrontačním způsobem ručně, pomocí technologie založené na iPadu i pomocí digitální centrovací věže, díky které dosáhneme co nejpřesnějších výsledků a dokážeme Vám tak vytvořit brýle přímo pro vás.

Vyberte si u nás z pestré škály dětských brýlí, které budou vaše děti nosit s radostí.

Dětské brýle